הצוות שלנו

שירה ויינר, מנהלת מותג מרכז תזונה וספורט בשיטת ד"ר שון פורטל

בעלת ניסיון עשיר בתחום שיווק מוצרי צריכה, עם דגש על ענף המזון וענף הקוסמטיקה – טואלטיקה. במהלך השנים ניהלה מוצרים ומותגים בינלאומיים ומקומיים מובילים במשק הישראלי. בעלת זיקה וידע רב בעולם התזונה בזכות עבודתה בענף המזון אשר כלל פיתוח מוצרים חדשים ועבודה מול דיאטנים ויועצים מדעיים.

שלי אטיאס, מנהלת קשרי לקוחות במרכז ד"ר שון פורטל

דיאטנית Bsc, וסטודנטית לתואר שני במדעי התזונה Msc.


מרכז אבן יהודה

מרכז מיקדו סנטר תל אביב


ד"ר שון פורטל

אני לא מאמין ב"דיאטה" – אנשים הם לא מכונות, לכולנו יש חוזקות ויש חולשות, ולא ניתן לחיות לפי תפריט נוקשה לאורך זמן. ראיתי אנשים שתזונה מסוימת עשתה להם נפלאות ולאחרים עשתה שמות. לא חשוב אם זה דל פחמימות או שומן, ים תיכוני או טבעוני, עתיר חלבון או נטול גלוטן – חייבים להתאים שיטה לאנשים ולא אנשים לשיטה! כי אין שיטה תזונתית אחת שטובה לכולם.

הבנתי שבכדי להצליח לשנות, אך גם לשמור על ההישג יש צורך בשינוי המודעות בשלושה מישורים: מודעות תזונתית, מודעות פיזית והמודעות המנטלית – המשקפת את המוכנות שלך להטמעה לאורך זמן.

על סמך התובנות הללו פיתחתי את שיטת Nutrition) NPA- תזונה, Physiology- פעילות , Awareness'- מודעות). שיטה שהתהוותה בזכות ליווי מקצועי של אלפי אנשים ששיפרו באופן משמעותי את בריאותם ואת יכולותיהם הגופניות.
השיטה מבוססת על ידע מדעי, ניסיון ותובנות אישיות שנרכשו דרך בנית תוכניות אימונים והרכבת תפריטי תזונה המותאמים למגוון מצבים- מהתמודדות עם עודף משקל ומגבלות בריאותיות ועד ספורטאים מקצוענים המתחרים בענפי ספורט שונים.


דיאטנים קליניים בשיטת ד"ר שון פורטל

מורן גרינשטיין

דיאטנית ספורט קלינית Bsc. מוסמכת בשיטת ד"ר שון פורטל. בעלת ניסיון עשיר בליווי תזונתי להרזיה, לחיטוב ולבריאות. מומחית בהכנה תזונתית לאירועים ספורטיביים. מאמנת כושר מוסמכת.

דניאל בר-אדון

דיאטנית ספורט קלינית Bsc. מוסמכת בשיטת ד"ר שון פורטל. בעלת ניסיון עשיר בליווי תזונתי להרזיה, לחיטוב ולבריאות. מומחית בהכנה תזונתית לאירועים ספורטיביים. מאמנת כושר מוסמכת.

נועה רזינסקי

דיאטנית קלינית Bcs. מוסמכת בשיטת ד"ר שון פורטל. בעלת ניסיון עשיר בליווי תזונתי להרזיה ולבריאות וכן בטיפול בתזונת המשפחה

נופר בן יעקב

דיאטנית ספורט קלינית Bcs. מוסמכת בשיטת ד"ר שון פורטל. בעלת ניסיון עשיר בליווי תזונתי להרזיה ולספורט. מאמנת כושר מוסמכת ומעבירה סדנאות בישול בריא.