סדנאות

סדנאות הרזיה ושמירה על משקל תקין להרזיה ולחיטוב

סדנא ייחודית הכוללת מפגשים קבוצתיים אינטימיים לצד מפגשים אישיים. הסדנא מאפשרת למשתתפים ליהנות משני העולמות – לקבל את תמיכתם של אנשים המתמודדים באותן סוגיות (במפגשים הקבוצתיים) וכן לקבל התאמת תפריט אישי מותאם למבנה הגוף, ע"י צוות המרכז. מספר המשתתפים המצומצם בכל סדנא מאפשר יצירת קשר אישי ואוירה אינטימית המסייעים לחוויה מעצימה ואפקטיבית לכל משתתפיה ותורמים להצלחת התהליך.
הסדנא משלבת הטמעה והפנמה של תהליכי שינוי בשלושה מימדים חיוניים: המימד התזונתי, הפיזיולוגי והמנטאלי.

סדנת "שוקלים אחרת" בשיטת ד"ר שון פורטל

סדנא חדשנית וחווייתית ללימוד עקרונות שיטת ד"ר שון פורטל. הסדנא כוללת את כל החידושים בתחום התזונה והפעילות וכן התאמה תזונתית ספציפית למבנה הגוף!


הסדנא כוללת שישה מפגשים:

– שלושה ייעוצים אישיים לבניית תפריט אישי בהתאמה למבנה הגוף ולסוג ההשמנה
– שלושה מפגשים קבוצתיים ללימוד עקרונות השיטה לשלב השינוי ולשלב השמירה בתחומי התזונה, הפעילות הגופנית והבישול הבריא והפרקטי


לפרטים נוספים והרשמה

סדנאות הכנה תזונתית לאירועי ספורט לספורטאים מקצועיים וחובבניים

מפגשים קבוצתיים ואישיים להכנה לתחרויות ספורט במטרה לשפר את היכולות ולהגביר את המוכנות לקראת היעד הספורטיבי. התוכנית מותאמת לענף הספורט (ריצה – ירידה במשקל, שחייה – הורדת אחוזי שומן לשמירה על ציפה, אופניים – שיטות אימון שונות לחלקי גוף שונים ועוד.)
ההכנה כוללת בניית תוכניות אימון ייעודיות, בניית תפריטים, התאמת תוספי תזונה (על בסיס בדיקות הדם) בהתאם ליעדים שהוגדרו.סדנאות בישול בריא ופרקטי

מגוון סדנאות בישול בריא ופרקטי ללימוד טכניקות פשוטות להכנת מזון בריא וטעים תוך מתן הסברים על התועלות התזונתיות בכל מתכון.

סדנאות בישול בריא ופרקטי
אנו מאמינים כי אוכל הוא לא רק אנרגיה, אלא בסיס לתקשורת חברתית, להרגעות ולנינוחות. אוכל הוא יצרים, ו…כן, אוכל טעים יכול להיות גם בריא. …
אנו שמחים להציע סדנאות בישול בריא מגוונות הנערכות במרכז שלנו וכן בחברות המעוניינות להזמין אירוע חווייתי. הסדנאות שלנו מגוונות וכוללות לימוד טכניקות הכנת המזון, טעימות, והסברים על התועלות התזונתיות של הרכיבים השונים. הסדנא תועבר ע"י שפים בכירים בליווי ד"ר שון פורטל וצוות המרכז.

רשימה חלקית של סדנאות הבישול שלנו:
• גורמה ברגע- אוכל מפנק רזה וטעים למשפחה ולאורחים – והכל תוך דקות.
• גבר מי שמבשל – גברים מכינים ברביקיו – בשרים ויינות.
• שבוע בשעה- איך להכין בשעה אוכל המשדרג את עצמו ומספיק לכל השבוע.
• ארוחות קלות וטעימות.
• תזונה מפנקת ולא משעממת לספורטאים: לפני תוך כדי ואחרי האימון.